2018-2019 оны хичээлийн жилийн Үндсэн мэргэшлийн /резиденсийн/ сургалтын элсэлтийн шалгалтын хуваарь

Төгсөлтийн дараах сургалт:

2018-2019 оны хичээлийн жилийн Үндсэн мэргэшлийн /резиденсийн/ сургалтын элсэлтийн шалгалтын хуваарь

 

2018-2019 оны хичээлийн жилийн Үндсэн мэргэшлийн /резиденсийн/ сургалтын элсэлтийн шалгалтад бүртгүүлсэн элсэгчид нь дараах хуваарь дагуу 2018 оны 09 сарын 22-нд (хүний их эмч 10:00 цагт, шүдний их эмч болон уламжлалт анагаах ухааны их эмч 14:00 цагт) АШҮИС дээр ирж элсэлтийн шалгалт өгнө.

Шалгалтад ирэхдээ:

  1. Иргэний үнэмлэх (Үнэмлэх байхгүй бол ТҮЦ машинаас лавлагаа авсан байна)
  2. Бүртгэлийн хураамж төлсөн баримт (15,000 төг, Хаан банк: 5031813390, Гүйлгээний утга: Код107, элсэгчийн овог нэр регистрийн дугаар)
  3. Балын харандаа(HB зөөлөн), баллуур

Жич: 

  • Төрийн сангийн зардлаар суралцахыг хүсэгчид АШҮИС-аас зохион байгуулж буй элсэлтийн шалгалтад орох боломжгүйг анхаарна уу.

Хүний их эмч: 10:00 цаг

Элсэж буй мэргэжил Шалгалт авах цаг Эцэг /эх/-ийн нэр Өөрийн нэр Шалгалт өгөх өрөө
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 баттүвшин халиунаа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 галсандорж анударь АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан ундрал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбилэг сүрэнням АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 цогоо уламбаяр АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 нямдорж мөнхжаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 мягмарсүрэн дулмаа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 баярхүү мөнхтүшиг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 дондов ган-очир АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 ганболд соёл-эрдэнэ АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар болор АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбадрах бямбажаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 бямбадорж түмэнжаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 чантуу эрдэнэчимэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 дондолцэрэн дуламсүрэн АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 бат-оргил мөнхмандах АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 дүүрэнжаргал хонгорзул АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 энхболд ундрал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 лхагвадорж тамир АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 базар намжилмаа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 намжилдорж золзаяа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 дашравдан оюун-эрдэнэ АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 баярмагнай бүрнээ АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 батаа сугармаа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 энхбаатар батчимэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 дэгдхаан айнур АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 цэрэндорж энх-амгалан АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэцэцэг саранзаяа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 төрмөнх оюу АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 шагдарсүрэн мөнхчимэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 очирбал ануу АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвдорж золхүү АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 даваасүрэн баярчимэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 уламбаяр жавхлан АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 батжаргал машбаяр АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 соёлбаатар билгүүнцоож АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 батмагнай халиунаа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар байгал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 өнөрхан мөлдир АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан байгаль АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 жамбалдорж энхцэцэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 оюунгэрэл сувд-эрдэнэ АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбаатар мөнхсувд АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 баярсайхан содгэрэл АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 алтайхүү дариймаа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 сугарсайхан эрдэнэсүрэн АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 ганхүрэл чанцалдулам АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн цэнд-аюуш АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 элбэгзаяа оюунбилэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 гүрбазар төгсжаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 наранбаатар нармандах АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 ундраа бадамцэцэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат гэрэл АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 болд сугар АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэ цэрэнчимэд АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 болд жавхлан АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 бат-очир эрдэнэзул АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 батбаяр болор АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 батбаяр санчир АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 батбаатар цэнгэлбаяр АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 орилвийцоодол буяндэлгэр АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 баатар атарцэцэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 мөнхдалай мөнгөнцэцэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 намсрай цэрэнпагма АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 гонгорбаяр мөнхтуяа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 сарангэрэл хандсүрэн АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 нармандах ням-очир АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 оюунтуяа отгонзул АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 батцэнгэл дуламсүрэн АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 төмөрбаатар мөнхбаяр АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 дугаржав ундрах АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 дэвээ уянга АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 очирчуулган урангоо АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 румоновна эля АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 ганболд отгонжаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвхүү баясгалан АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 ганзориг сарангоо АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 чимэддаваа өлзийжаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 даваасүрэн даваажаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 нямаа дамдинсүрэн АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 пүрэв-очир мөнх-учрал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэцогт баттуяа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 мягмар энхжаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 алтангэрэлгомбо энхгэрэл АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 батхүү удвал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 алтансүх ариунчанар АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 цэдэвдамба батцэцэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэ-очир батцэцэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 хишигдаваа булган АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 өнербай жайна АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 гэрэлцогт түвшинжаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 чагнаадорж янжинсүрэн АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 байды отгонжаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 мөнхтөр ариунболор АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 алтангэрэл уранбилэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 наранбаатар уянга АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 мягмарсүрэн соёлмаа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ ганчимэг АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэмөнх мөнхзаяа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 намсрайжав оджаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 энхбат амарзаяа АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 хэнчбиш ууганбаяр АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 гүрбазар ариунжаргал АУТөв Номын сан 702 тоот
Арьс судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар энхжин АУТөв Номын сан 702 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 алтанхуяг индра Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батсүх батцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 алтанжаргал сүнжидмаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 жанат айсауле Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хөхөө сувдмаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гантөмөр дэлгэрцог Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 галбадрах мөнхтуул Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бадамсайхан бат-эрдэнэ Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 саандар сундуй Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат дулмаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 түмэнбаяр дэлгэрмөрөн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 юмсүрэн номинчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цэнд-аюуш сумъяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 алтансүх мядагбадам Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 энхболд амаржаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 галбадрах сосорбурам Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баатар бөхбат Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 билэгт уянга Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 амартөгс хулан Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 энхболд дөлгөөн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 амарбаясгалан аззаяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 болд бадамханд Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 содномдаш баянмөнх Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн баяржаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баярбат жаянаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 энхтунгалаг хэрлэнзаяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 энхтайван алтаншагай Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баярбат сарантөгс Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сандаг даваасамбуу Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 болдбаатар баярболд Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дамдинсүрэн баяржаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 энхбаяр баасанжав Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан өлзиймөнх Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 алтангэрэл наранчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дорж учрахбаяр Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 нэргүй саруултуяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 даваадорж пүрэвсүрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сандуйжав солонго Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхзаяа вагмэджунай Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганболд чанцалдулам Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бямбасүрэн мөнхцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 болдбат батчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 даваа баяр Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэ-очир ганчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганхуяг солонго Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 өлзийсүрэн нямцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батаа дэмбэрэлмаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цогтбаяр баасанхүү Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бямбацоож болор Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 отгонжаргал оюунцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ичинхорол эрдэнэчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 даваасүрэн лхамсүрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батболд цолмонсүрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 алтан-очир дэлгэржаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганчөдөр мөнхцэрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвтогтох орхонтуул Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цогбадрах алтантуяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баттөр болормаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 самдан энхсайхан Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэдагва оюунсүрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 тэгшээ эрдэнэчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан батбилэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 нямдэлэг бямбасүрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баярсайхан уранчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 алтанхуяаг монголжин Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 болдсайхан энхжаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 өлзийбат өлзийпагам Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 доржбат алтай Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ерболат ахерке Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батнасан оюунтуяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 түвшинбайгал амармэнд Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гомбосүрэн нямдолгор Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 энхболор азжаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганболд батнасан Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 золбин золжаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ азжаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батжаргал сийлэгмаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сүрэнжав сарнай Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 тогоонхүү зулцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 лхагваа охиноо Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн золжаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баянмөнх анударь Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат хишигнэмэх Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 арцсод сувдаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 төмөрбүс тунгалаг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 наран золзаяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ төвшинзаяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мягмар маргад-эрдэнэ Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мягмарсүрэн өлзий-утас Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганбат баярцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гантулга саранцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хаянхярваа цэнгүүнбилэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ариундэлгэр энхмандах Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хорлоо надмид Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 чимэд-ойдов мягмарсүрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дашаа мөнхгэрэл Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 нямжав мягмарсүрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 төмөрбаатар одончимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сэлэнгэ нямсүрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гриш саранчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гомбосүрэн гиймаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бямбарагчаа энх-амар Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 зоригтбаатар отгонцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар жасрай Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дагвадорж оюунэрдэнэ Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 далайсайхан лхагванамжил Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 галхүү цэрэндулам Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ жавзандулам Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганхуяг пүрэвжаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цолмон хонгор Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 банзрагч цэрэнням Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 лхагвадорж золбоо Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганзориг баярцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 нэхийт мажиг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганболд солонго Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мадь елик Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 отгонбаатар байгаль Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 одонжаргал давхарбаяр Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хамид айнагүл Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бямбажав оюумаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхжаргал энхмандах Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хүрэлбаатар долгорсүрэн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баянхүү энхжин Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 намжилдорж тунамал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дашцэрэн нэргүй Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 даваажав дэлгэрмаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхоч ижил Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат эхнсайхан Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 даваадорж хулан Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 төмөр-очир ундармаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганзориг шинэгэрэл Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сүхбаатар бат-энх Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 туваан мөнхцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхцэцэг ариунзаяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 золжаргал уранчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баянжаргал туяа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хүрэлбат дунгармаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дэмбэрэл баярмаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар энхцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганхуяг норжмоо Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батсайхан мишээл Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гэлэгжамц хонгорзул Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баасанбаяр нарангарав Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дарамжав долгион Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 чимэдочир цэнд-аюуш Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сумъяа чулуунчимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 алтанхундага доржханд Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 отгонбаатар чингүүн Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 амарсанаа сувд-эрдэнэ Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 болдхүү ундраа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганхуяг түмэн-өлзий Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дашзэвэг туул Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мягмар отгонцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бямба одончимэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сайнжамц хишигбаяр Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 чулуун золжаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гомбодорж гочоотогтох Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан баярцэцэг Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 болорэрдэнэ нансалмаа Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 энхтуяа жаргал Төв байрны уншлагын А танхим
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хатанбаатар цэндсүрэн Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 булгантамир анударь Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 жамсран пүрэвдалай Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сэдэд долгормаа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 намчин сүх-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хосбаяр анужин Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 лутхүү тунгалаг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цэрэнханд батгэгээ Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 алтангэрэл болормаа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 шагдаржав энхцэцэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 равдандорж ганжаргал Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбаатар жигжидноров Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цэдэнсумъяа мөнх-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 доржсүрэн норовцэрэн Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 доржпүрэв болор-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 уртнасан энхжин Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 амартөр нямсүрэн Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бертелот сауле Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гомбосүрэн оюундэлгэр Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батчимэг төрболд Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цэрэнноров будханд Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сайнбилэг номин Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвсамбуу энх-амгалан Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баатар мөнхбаяр Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 адъяасүрэн алтанзагас Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 наранбаатар өнөржаргал Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэчимэг мягмаржаргал Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 өлзийбадрах должинсүрэн Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 рэнцэндорж баасанцэрэн Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мүнтай ахмарал Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сэлэнгэ болормаа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 чойсүрэн оюун Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баатар цэвэгмэд Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батбаяр сүндэв Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 төмөрбаатар бямбадолгор Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэ-очир элбэгзаяа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сандаграгчаа баттөр Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхочир шинэцэцэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гэрэлхүү намуунцэцэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн жаргалмаа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дөлгөөн намуунтуул Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 машбат энхтуяа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цацрал нарангарав Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баясгалан очирхуяг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 балдандорж буйдад Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цолмон эрхэмбаяр Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвсүрэн лхагва Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 өнөрболд мөнгөнжигүүр Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батболд элбэгзаяа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цэрэнбат отгонцэцэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баяраа мөнхсаруул Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 сүхбаатар биндэръяа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 балдандорж түвшинбилэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 доржпүрэв бямбадолгор Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 муратбек ахерке Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 өмөрбек маржангүль Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 амгалан төмөртогтох Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 чулуунбаатар болорцэцэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 жигжид нямжаргал Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мягмар мөнхтуяа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хатанбаатар мөнхзул Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баярсайхан аззаяа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бахыт айтолхын Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвдорж баярцэцэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 оюундарь дөлгөөн Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан удвалцэцэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 өлзийбат уранчимэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 өлзийхутаг хандармаа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бат-өлзий пүрэвжаргал Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 дүүрэнжаргал отгонтуяа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбат нямдаваа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 гантулга түвшинзаяа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 жолучбай аяжан Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 намсрайжаь дэмчигмаа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 батзаяа хулан Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баттөр буянхишиг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ганболд энхсувд Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бямбаа соёл-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 ёндонжамц чулуунчимэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цэрэндорж сувд-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 цогнэмэх мөнхтунгалаг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхсүх мөнх-ундрал Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 шагдарсүрэн сайндэлгэр Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 чадраабал нүрмаамаамаа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баттулга алтанцэцэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баяраа энхсайхан Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 жаргах навчаа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 мөнхзул цолмонсүрэн Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хизатбек еркежан Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 буяндалай батцэцэг Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бүүвэйхүү мандухай Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баянхүү болор-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 байгал цэцэг-өлзий Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 даваасүрэн оюумаа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 хүрэлдаваа чулуундаваа Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 бямба-адьяа ишханд Б корпус 139 тоот
Дотрын анагаах судлал 2018/09/22  10:00 баасансүрэн мягмарцэнд Б корпус 139 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 өнөртогтох нямаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батаа дашдулам А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 содномдорж нарантунгалаг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэ-очир гантөмөр А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 отгонбаяр энэрэл А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 дорлигжав отгончимэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батмөнх санчирмаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 саруулхүү уянга А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бямбацогт усанболор А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 магнайбаяр цэцэгсүрэн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 түмэннаст золбоо А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 сэргэлэн цогтгэрэл А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 төмөрчөдөр энхсайхан А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 лхагвадорж бадамханд А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баттөр тамир А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 энхтөр адъяадэлгэрэх А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бадарчин мандуухай А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баттөмөр эрдэнэчимэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 дашцэрэн одгэрэл А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбилэг дагзмаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганзориг бат-амгалан А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар цэрэннадмид А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар нандинзаяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 гансүх золгэрэл А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 соёлоо сайнсанаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 энх-амар бат-очир А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 барангас батчулуун А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батсүх сарантуяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 кепен ахсунхар А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 энхтөр янжиндулам А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвсамбуу наранцацралт А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэ чимэдлхам А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 сайнбаяр хишигбаяр А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 эхбаяр болормаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 отог саруултөгс А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 өнөрбаяр ууганцэцэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баясгалан дорждэрэм А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 цэнгэг хүслэнзаяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 хатанбаатар аминаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 уат ассет А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 чимэдгаадан наранбаатар А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганзориг амгалан А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 самданжамц содномдорж А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 энхжаргал соёлмаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 чулуунбаатар ундармаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баярмагнай долгормаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бүтэд-очир эрдэнэбаатар А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 эрхэмбаяр ундрах А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 доржжанцан маралмаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 гантөмөр батзаяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 чойжилсүрэн шаравсамбуу А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбаатар дэлгэрцэцэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бямбачулуун цэрэндорж А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганболд одончимэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн пүрэвсүрэн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 халиунтуяа алтангэрэл А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 мишиг анударь А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баатархүү оргилболд А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбат заяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бадмаанямбуу бүрэндондов А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 хоржин жадира А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баасан энхтайван А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 доржсүрэн баярцэцэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн энхбаяр А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбат мөнхболор А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 саранхүү есөн-эрдэнэ А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 жамбалсүрэн шаравдорж А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 сонгоров одчимэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баярбат батмагнай А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 чулуунбаатар уранбилэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 дашдаваа баяраа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар равжир А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 гэрэлбаатар лхагвасүрэн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 чинзоригт мягмарсүрэн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бямбадорж тэмүүжин А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 юүвээбаатар болор А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганбат мөнхбаяр А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бямбасүрэн жанчив А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бумцэнд мөнхбат А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бүрэнжаргал алтанцэцэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 хүрэлбаатар удвал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбилэг баярмаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батчулуун гэлэгбал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 цогтбаатар цэнджав А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 шаравсүрэн хажидмаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 даваадулам ариунболд А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвсүрэн жавзансүрэн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бямбажав цэрэндулам А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 алтангэрэл мөнгөнзавьяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 буяндэлгэр батцэцэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 болдбаатар нямдаваа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 гантөмөр бөртэ А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 димаа эрхэмбаяр А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 сэдбазар болормаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 болдсайхан өлзийжаргал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 даваадорж дэлгэр А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бий-эрдэнэ ариун-эрдэнэ А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 чулуунбат тэргэл А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баярсайхан баярмаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 гонгор хонгорзул А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 даваадорж золзаяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 арвижих баяржаргал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баатарсүрэн ариунжаргал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ядамсүрэн цацрал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 гантулга галт А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнээ бадамгарав А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бямбадорж будханд А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батбаатар хандбямба А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 өлзийбаяр шавигцэрэн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 намхайжамц дэлгэрмөрөн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батжав марал-эрдэнэ А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батжаргал амгалан А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 нарангэрэл батням А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 цэрэндолгор оюунтуяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батцэнгэл энхтуяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 дамдинсүрэн гүнчинлхам А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 төмөрбаатар одгэрэл А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ оюунэрдэнэ А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 давгадорж цэрэнханд А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 авилсейт динкелди А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ сугар А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 дэлгэрсайхан оюунтуяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 сейл еркежан А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 цэрэндолгор хатанбаатар А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 доржпалам алимаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганлхагва цолмонцэцэг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 мөнх-адъяа галбаасамбуу А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 балгансүрэн амартүвшин А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 мягмаржав бямбажаргал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 өлзийбат ариунжаргал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 нэргүй төмөрчөдөр А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батнасан гал-эрдэнэ А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батбаатар бэхбат А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батмөнх хулан А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 нанзаддорж тайван А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 цэдэвдорж мөнх-алдар А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 байгаль хишигдүүрэн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганхуяг бадрал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан биндэръяа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 оюунтүлхүүр оюундарь А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 даваарэнцэн анухатан А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 отгонбаяр баасанбаяр А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 мауитхан айбек А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 орхон энхтуул А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 хадбаатар ичинхорлоо А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батхүрэл дэлгэрмөрөн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 таравсүрэн алтанхуяг А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 чойжинням амарсанаа А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 доржхуяг баасанжаргал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баярсайхан энхжаргал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 сайнбаяр дүүрэнжаргал А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 бүжинлхам баясгалан А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баяраа сугар А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар булган А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 цэдэн-иш сувд А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 батсүрэн хоролгарав А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 баасандорж дуламсүрэн А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 энхтайван хулан А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганболд онон А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 дугаржамц уянга А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 түмэнбаатар дашдулам А корпус 111 тоот
Дүрс оношилгоо судлал 2018/09/22  10:00 ганболд уянга А корпус 111 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 даваадорж анужин Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 Гантөгс Танан Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 цэрэн мөнхзаяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 ганбат дөлгөөн Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 мөнхжаргал наранхүү Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 даваадагва хишигжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 ганбаяр адъяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 дашням мөнхтөмөр Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 хоролсүрэн тунгалагтуяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 гантөмөр сарангоо Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 мөнхпүрэв пүрэвжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 батзориг ган-өлзий Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвсүрэн уранчимэг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 батгэрэл болормаа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 дашцэрэн бямбасүрэн Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 цолмончимэг байгалмаа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 мэндсайхан мөнхтуул Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат мөнхжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 бат-ирээдүй ууганбаяр Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 болдсайхан нямбилэг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 гүнчинхүү сүглэгмаа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 түнэрэв ганзориг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 отгонбаяр роломсүрэн Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 цэнд нандинжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэ-очир хишигжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 чибаатар энхмөрөн Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвдорж оюунжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 батмөнх тамираа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 батхуяг оюунбилэг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 хүрэлбаатар анир Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 гансүх ганбилэг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 энэбиш төгсжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 даваажав ариунсанаа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 насанжаргал өлзийхутаг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 сэрж-арилдий билэгдэмбэрэл Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 зоригт сэвжид Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 жаргал эрдэнэтуяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 бадамханд сарантуяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 ганзориг одхүү Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 ринчинлхагва бямбажаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 итгэлт халиунжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 чулуунбаатар должин Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 ганболд азжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 басан өсөхжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 норжинлхам жалъяндулмаа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 цогтсайхан буянхишиг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 мядагсүрэн мандахнар Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 мягмаржав мөнхдэлгэр Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 алтанзаяа энхжин Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 манхан өлзийбуян Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 нэргүй биндэръяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 мягмарчулуун мөнхтуяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 баатар болор-эрдэнэ Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 оюунбат бархасбадь Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 үржинсүрэн пүрэвжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан саранчимэг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 болор-эрдэнэ оюунжаргал Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 батбаяр энхжин Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 гансүх оюунгэрэл Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 тэгшжаргал чимэдрэгзэн Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 энхтуяа золзаяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 болдбаатар жавзандулам Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 ганхуяг урантөгс Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 сүхбаатар батцэцэг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 батцоож эрдэнэ-од Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 баатар булганцэцэг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 дашдорж баярцэцэг Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 болдбаатар мэндсайхан Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 энхжаргал будсүрэн Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 батхүү энхзолбоо Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 болдбаатар лхагвасүрэн Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 цэдэндорж боргил Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 жамбалжав мэндбаяр Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 энхболд борхүү Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 сайлийбурам жавзмаа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 жүгдэр цолмонзаяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 бекболат айтолхын Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 жанахмед март Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 мөнхтөмөр ариунзаяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 көк бахберген Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 магнайбаяр гантуяа Б корпус 140 тоот
Мэдрэл судлал 2018/09/22  10:00 гомбосүрэн баярбат Б корпус 140 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 самдандорж төмөрхуяг АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 оюунчимэг нямбаяр АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ базарбидрэн АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батболд эрдэнэбадрал АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батмөнх ариунаа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбаатар өсөхбаяр АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 энхбаяр хүдэрчулуун АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 наранбат цэнгэл АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 сүхбат наранцэцэг АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 хүрэлтөмөр дорждэрэм АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 бат-орших хишигдаваа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 даваасамбуу тайвантөгс АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ амарбат АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 лхагвадорж энхцэцэг АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 баатарсүх түвшинтөр АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 золбүрэн оюуномин АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 цэндбаяр ганбаатар АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 очирданжин тэмүүлэн АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 бум-эрдэнэ рэгжийбуу АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батдорж бат-эрдэнэ АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 цэрэнням бадрал АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ганбаатар зориг АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 сүхбат анударь АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбаатар анхбаяр АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 туул жамбал-иш АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 булганболд билгүүн АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 мөнхжаргал алтанзул АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 наранхүү төгөлдөр АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 м алтанзаяа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батсуурь нарангоо АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 давхарбаяр жигжидсүрэн АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 далайхүү батмөнх АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 төгсбаяр амгалан АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батжаргал ганзориг АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 нурлан ержан АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батзориг амартүвшин АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батзориг баттөр АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 энхжаргал энхтүвшин АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 оюунчимэг баасанжаргал АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 онолбаатар дамдинсүрэн АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 борхүү ганхорол АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 гончигсүрэн янжинлхам АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батмөнх билгүүнзаяа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 аугаан бүркитхан АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 дүүрэнжаргал долгион АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 энхтүвшин отгончимэг АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 дандар бат-оргил АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 зориг ган-эрдэнэ АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ёндонжамц пилмаа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 энхтүвшин лхагвасүрэн АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 баярсайхан сайханбилэг АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 баяраа азжаргал АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батболд дөлгөөн АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 көпжасар жандаулет АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 пүрэв балжинням АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 магван ариунболд АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 эрдэнэцогт түвшинтөгс АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батсүх отгонхүү АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ганболд гантогтох АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ганхуяг мягмаржав АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 баттулга сүхбат АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 баатарсүрэн наранцэцэг АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 чулуунбат аззаяа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 халтар мөнх-ундрах АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батцэцэг байгалмаа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батсүх намуунаа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 балжинням бат-ирээдүй АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 дамчигбал оюунболд АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 бат-очир чинбат АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 пүрвээ өлзийбадрах АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 төмөр-өлзий амарзаяа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батсүх сэлэнгэ АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ганболд бишрэл АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 нямдорж намсрайжав АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батбаяр шинэцэцэг АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 бат-орших бямбадаш АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 цэвээнсамбуу баярцэнгэл АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 шынарбек елтай АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ганболд цогбаясгалан АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 лүүрэв ган-эрдэнэ АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батром чингүнжав АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 зоригтжаргал амармэнд АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ням-осор лхам АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 шаравжамц насанбат АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 амартөр тэлмэн АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ганхуяг цэвэлмаа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батаа баттулга АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ерсин ауганбек АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 хүрэлхуяг батдорж АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 цогтбаатар тэмүүжин АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 бямбадорж баяр АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ганбат бямбацэрэн АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 чулуунгомбо мөнхнасан АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 цэрэннадмид намжилмаа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 пүрэвцэрэн өлзийсайхан АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 базаргүр цэдэн-иш АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 банзрагч соёл-эрдэнэ АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 ганбаатар лхагважав АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 энхбуянт рэнцэнжунай АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 түвдэнням балдорж АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 дорждагва мөнх-эрдэнэ АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 мейрамхан бердибек АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 гантөмөр насандэлгэр АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 дашзэвэг төгөлдөр АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбаатар нацагдорж АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 батгэрэл мөнхжаргал АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 дашпил батзаяа АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 магнайбаяр хасар АУТөв Номын сан 603 тоот
Мэс засал 2018/09/22  10:00 балжинням анхбаяр АУТөв Номын сан 603 тоот
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 цэвээндорж отгонжаргал АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан золжаргал АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн уранзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 энхбат солонго АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батсайхан энхболор АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 энхжаргал энхзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 тэгшээ адъяацэрэн АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 оросоо аззаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 отгон болортуяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баттулга ариунтуяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батмөнх дагийжав АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 елтай ахерке АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 энхтайван энхжаргал АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 сүхбаатар энхчимэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэцогт энхзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 бямбацогт галбаяр АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн эрдэнэбулаг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 түмэннаст эрдэнэтуяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 отгонбаатар булган АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 дэмбэрэлсүрэн энхтуяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 бат-оргил пүрэвлхам АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баясгалан энхзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 тогоохүү эрдэнэсүрэн АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баянжав эрдэнэцэцэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар мягмарцолмон АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батжаргал батцэцэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 хүрэлчулуун энхжин АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 норпэл дэлгэрмаа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 даваачулуун цэрэндолгор АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баасандорж нямсүрэн АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 амгалан энхбилэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 намсрайжав оюундарь АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 насанбуян болортуяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батмөнх батхүү АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баярсайхан рагчаа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 зоригт оюун-отгон АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 энхбаатар чанцалжүгдэр АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбаяр хандармаа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батсүмбэр цэрэндолгор АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 өлзийнэмэх ичинноров АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар болорцэцэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 ганболд ундрал АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 амартүвшин номин-эрдэнэ АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 чодлой болормаа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 цог-эрдэнэ бямбадолгор АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 дашжаргал халиун АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат булган АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баатар наранчимэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 ганзориг халиун АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 лхагвадорж халиун АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 сандуйжав солонго АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 ойдов алтантовч АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 ганбат онон АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 жарантай баярмаа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баяраа отгонжаргал АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 бямбацогт ичинхорлоо АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 ядамцоо номин-эрдэнэ АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэцогт оюунцэцэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 сумьяа нүрваамаа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 бямбажав лхагвасүрэн АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батжаргал баясгалан АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 энхбаяр ариунбаяр АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат алтанзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баяр мөнхцэцэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 санжсамбуу отгонхишиг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баяраа одгэрэл АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батмөнх отгонжаргал АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 амаржаргал долгорсүрэн АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 цогтбаатар нямгэрэл АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 мөнхөө гэрэлтогтох АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батчулуун мөнхжаргал АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 гантөмөр тунгалагтамир АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батболд гүен АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баярдэмбэрэл билгүүн АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 даваадорж жаргалсайхан АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 нацагдорж нурмаа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 доржсүрэн энхзул АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 соном-иш одончимэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 хишигт энхзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 дашрэнцэн өнөрцэцэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 алтанхуяг шинэцэцэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баттулга сэлэнгээ АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 төрмөнх түмэнжаргал АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвдорж өлзийтөгс АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 нармандах золзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 дашзэвэг хулан АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвжав жавхлан АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батсүх буянзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 батхуяг батсуурь АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 дамдинсүрэн лхагвадулам АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 оюунцэцэг ариунчимэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 бямбасүрэн ичинхорлоо АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баянжаргал мөнхзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 ганболд хонгор АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 доржсүрэн амаржаргал АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэжаргал мөнгөннавч АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 зоригтбаатар нэргүйцэцэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 вандан алтанчимэг АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 өлзийсайхан үүрийнцолмон АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 отгонням баасандулам АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ соёлмаа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 аузар гүлмира АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баянбат мөнхзаяа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 энхбаатар дөлгөөн АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 сүхбаатар жавзан АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 дүүрэнжаргал болормаа АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 тогтох нямсүрэн АУТөв Номын сан 2 давхар
Хүүхэд судлал 2018/09/22  10:00 баттөмөр цолмонбаяр АУТөв Номын сан 2 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 энхтүвшин мөдөг АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 дашням адъяасүрэн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 наранбаатар оюунбилэг АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ариун-энх өгөөмөр АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 самилхаан замира АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батсайхан ариунсайхан АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 соронзонболд солонго АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэсүх соёлмаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 мягмарсүрэн сосорбурам АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ганхүү ариунтуяа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэ минж-од АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 уртнасан ариунсанаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батмагнай халиунаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 дамдинсүрэн эрдэнэсувд АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 баянмөнх билгүүн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 донтор долгорсүрэн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ цогзолмаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ойдовсүрэн долгормаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ариунболд оюун-эрдэнэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбат дөлгөөн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батдэлгэр сэлэнгэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 бямбасүрэн оюун-эрдэнэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батсүх мөнхзаяа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батзориг анужин АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батболд энхчимэг АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 санжаажав цээсүрэн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 энхбаяр мөнхзул АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэцогт ганцэцэг АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 дамдинсүрэн ануулдарь АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 цогтбаяр насанжаргал АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батсуурь цэнгэл АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэчимэг гоомарал АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 доржпүрэв намжилмаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 энх-амгалан энх-эрдэнэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 бямбасүрэн жавзанпагма АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ганзориг мөнхтүвшин АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 баянхангай даваахүү АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 балжир золзаяа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 хоролжав оюунэрдэнэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 басандорж зулаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 банзрагч номинтуул АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ганзүг пүрэвбаатар АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ганбат солонго АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ ариунцэцэг АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 бямбацогт халиун АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 нямцэрэн болор- эрдэнэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 банзрагч мөнгөнсувд АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэчулуун оюун-эрдэнэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 гансүх алтанчулуун АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батбаяр оюунгэрэл АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ганболд сэржхорлоо АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ширнэн гэрэлцэцэг АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 баатаржав азжаргал АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 жанлавдаймийням энхзаяа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 мэндбаяр солонго АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 энхболд бадамжав АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 отгонбаатар лхагвасүрэн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ганбат буяндэлгэр АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 нармандах базарсүрэн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 баярмаа элбэгзаяа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 гончиг уртнасан АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 гончигсүрэн оюун-эрдэнэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 нямаа бадамжав АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батбаяр ууганбаяр АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 мягмарсүрэн урангоо АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 энхтайван оюунханд АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ганзул намуун АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 энх-олдох гэрэлхүү АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 сангидорж байгалмаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 хабай кадиргүль АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 энхболд уянга АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 жамсранжав болор эрдэнэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 алтаннавч сарангэрэл АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 казнайхан төмөрчөдөр АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 ганжамбал болдсайхан АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 зайтин еркебулан АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 энхтайван болор-эрдэнэ АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ баярзул АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 нямдаваа оюунболор АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 алтанхуяг үйлс АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 өлзийхишиг адъяасүрэн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 дулмаа даваадулам АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 баярмагнай тэмүүлэн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 нямдаваа анхбаяр АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 нэргүй дуламсүрэн АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 раашзэвэг энхмаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 дашбалбар гэрэлтуяа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 лхаасүрэн баярсайхан АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 адъяасүрэн энхчимэг АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 сайнжаргал ариунаа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 баянбат мөнхцэцэг АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 банзрагч буянхишиг АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 алтанхуяг ононгоо АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 жагдаг оюунтуяа АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 төмөрмөнх халиун АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 чинбат үржинханд АУТөв Номын сан 3 давхар
Эх барих эмэгтэйчүүд судлал 2018/09/22  10:00 батбаяр мөнгөнцацрал АУТөв Номын сан 3 давхар
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 болдсайхан баяржавхлан Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 балдорж бямбадорж Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 лхамжав мандухай Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвбазар долгорцэрэн Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 уртбаяр сумъяабат Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 цогтбаатар галтмаа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 гансүх отгонсүрэн Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 батбаяр энхцолмон Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 мэндбаяр дэлгэрмаа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 лоохуз пагамдулам Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 гүрбазар цэрэнлхам Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 зоригоо үүрийнтуяа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 тэрбиш аззаяа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 энхтуяа хишигсүрэн Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 алтангэрэл жавзанпагма Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 наранбадрах болдбаатар Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 болдбаатар чаминчимэг Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 отгонбаатар халиунаа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 батхуяг зулчимэг Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 гантөмөр пүрэв Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 батжаргал мөнхтуяа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат батцэцэг Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 энхтөр нарантуяа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 төмөн-өлзий чагнаа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 баатар жаргалмаа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 батсүх төмөрсүх Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан ариунсувд Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 энхжаргал ундрах Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 сайханбаяр одончимэг Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 цэнд цэрэнлхагва Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 дашдаваа эрдэнэсувд Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 пэрэнлэйжамц цэрмаа Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 чой нямбуу ганцэцэг Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар оюунтуул Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 наранбаатар мөнхзул Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 батаа алтанзул Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 цогт-эрдэнэ нандинцэцэг Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 алтанбаатар батхишиг Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 отгонжаргал энхжаргал Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 ариунжаргал батбаяр Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвчулуун ганбаатар Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн тамир Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 наранбаатар эрдэнэчимэг Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 гансүх нямсүрэн Г корпус 109 тоот
Чих хамар хоолой судлал 2018/09/22  10:00 балдорж жавзансүрэн Г корпус 109 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 энхтуяа дишриймаа Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 баярсайхан отгон-ундрал Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 нармандах дугармаа Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 должоо золзаяа Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 булгансайхан долгорсүрэн Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 баяраа баясгалан Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 баасан мөнхдэлгэр Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 нянцай энхзаяа Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 мөнхжаргал мөнхчимэг Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 баяраа бямбацэцэг Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 зоригтбаатар эрдэнэзул Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 чойжилжав отгонжаргал Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 ганбаатар номин-эрдэнэ Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 цогтбаатар солонго Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 нэргүй баярмаа Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 батсайхан нандин-эрдэнэ Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 баттөмөр чанцалдулам Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 сарантуяа нандин-эрдэнэ Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 хосбаяр уянга Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 батхуяг нямдэлгэр Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 хавалбай мейрамгүл Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 энхтайван цэрэндаваа Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 зогсоо ариун-эрдэнэ Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 чулуунбат энхцэцэг Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 баянмөнх долгормаа Б корпус 3 тоот
Эмнэлзүйн эмгэг судлал (Лаборатори) 2018/09/22  10:00 бямбаа янжинлхам Б корпус 3 тоот
Эрчимт эмчилгээ судлал 2018/09/22  10:00 энхболд сайн-ерөөлт Б корпус 3 тоот
Эрчимт эмчилгээ судлал 2018/09/22  10:00 давхарбаяр жамъянхорол Б корпус 3 тоот
Эрчимт эмчилгээ судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбаатар мөнхтуяа Б корпус 3 тоот
Эрчимт эмчилгээ судлал 2018/09/22  10:00 батжаргал баянаа Б корпус 3 тоот
Эрчимт эмчилгээ судлал 2018/09/22  10:00 баянжаргал урантуяа Б корпус 3 тоот
Эрчимт эмчилгээ судлал 2018/09/22  10:00 сэргэлэн уянга Б корпус 3 тоот
Эрчимт эмчилгээ судлал 2018/09/22  10:00 баасанжав сарантуяа Б корпус 3 тоот
Эрчимт эмчилгээ судлал 2018/09/22  10:00 пүрэв болд-эрдэнэ Б корпус 3 тоот
Эрчимт эмчилгээ судлал 2018/09/22  10:00 цамба энхмаа Б корпус 3 тоот
Яаралтай тусламж судлал 2018/09/22  10:00 даваажав цолмон Б корпус 3 тоот
Яаралтай тусламж судлал 2018/09/22  10:00 мягмаржав мөнхжаргал Б корпус 3 тоот
Яаралтай тусламж судлал 2018/09/22  10:00 гэлэгравжаа оюумаа Б корпус 3 тоот
Яаралтай тусламж судлал 2018/09/22  10:00 энхтөр цэндсүрэн Б корпус 3 тоот
Анатомын эмгэг судлал 2018/09/22  10:00 энхбаяр баясгалан Б корпус 3 тоот
Анатомын эмгэг судлал 2018/09/22  10:00 цэвээнжав анужин Б корпус 3 тоот
Анатомын эмгэг судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн маралмаа Б корпус 3 тоот
Анатомын эмгэг судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбаяр ариунзул Б корпус 3 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 солтан аманбек Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 батсүх дөлгөөн Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 гансүх гантулга Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 амар анар Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 баттулга мөнхдөл Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбат лхамсүрэн Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 батболд билгүүн Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 ганболд ганшүр Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 галсайхан манлайбаатар Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 жаргалсайхан баттулга Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 ширэндэв адъяасүрэн Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 мөнхдалай ууганбаяр Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 энхтөр хажидмаа Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 даваажав энхбаяр Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 шинэбаяр идэрсайхан Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 азжаргал цэнд-аюуш Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 баасанхүү батбулган Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 халтар мөнхзул Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 батмөнх мандухай Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 хүрэлбаатар мөнхбат Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 амгаланбаатар болдбаатар Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ өсөхбаяр Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 амарбат батбаяр Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 мөнхсуурь ариунсанаа Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 амгаланбаатар алтанбагана Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 ганболд билгүүн Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 дамдинбаяр зулай Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 дорждэрэм золжаргал Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 наранцэцэг алтансар Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэхуяг янжмаа Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 чулуунбаатар ууганбаатар Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 батгэрэл цэрэндорж Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 буянбат мөнхбаяр Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 чадраабал орхон Б корпус 2 тоот
Гэмтэл согог судлал 2018/09/22  10:00 түмэн-өлзий баян-өлзий Б корпус 2 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 ганболд чанцалдулам АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 амарсайхан бадмаараг АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 оюунцэцэг бадамгарав АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 дамдин оргилсайхан АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат ганчимэг АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 ганзоригт алтангэрэл АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 дуламдорж дүнгэрмаа АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 маамуу хэрлэн АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 даваажаргал билгүүн АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 чогсомжав алтанзул АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 бямбаа ану-үжин АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 ганболд эрдэнэчимэг АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбат доржбурам АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 дарамсүрэн цэрэндулам АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 сэнгээ отгон АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 дашдорж сувд АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 юнгэрмаа уранзаяа АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 энхбат эрдэнэбаатар АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 ариунболд цолмон АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 гантөмөр отгонбаатар АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 пүрэвжал пүрэвсүрэн АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 энх-амгалан халиунаа АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 бадамсүрэн соёлмаа АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 гончигсүрэн идэр-оргил АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 янжмаа нямсүрэн АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 түмэнбаяр буянтогтох АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 ганболд лхагвабаатар АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 дамдин түмэн-эрдэнэ АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 батгэрэл дөлгөөн АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 минжүүр-юндэн баярлах АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 нэмэхбаяр сүхбат АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 отгонжаргал дэлгэрдалай АУТөв Номын сан 701 тоот
Мэдээгүйжүүлэг судлал 2018/09/22  10:00 тогтоогоон айболот АУТөв Номын сан 701 тоот
Өрхийн анагаах ухаан судлал 2018/09/22  10:00 цэнджав сансарцэцэг АУТөв Номын сан 701 тоот
Өрхийн анагаах ухаан судлал 2018/09/22  10:00 энхболд сарнай АУТөв Номын сан 701 тоот
Өрхийн анагаах ухаан судлал 2018/09/22  10:00 сарантуяа пагмадулам АУТөв Номын сан 701 тоот
Сүрьеэ судлал 2018/09/22  10:00 батням нандинэрдэнэ АУТөв Номын сан 701 тоот
Сүрьеэ судлал 2018/09/22  10:00 мягмаржав дайриймаа АУТөв Номын сан 701 тоот
Сүрьеэ судлал 2018/09/22  10:00 мөнхжаргал ундралмаа АУТөв Номын сан 701 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 гантөр цэнджаргал Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 нямсүрэн сувд-эрдэнэ Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 дэлгэрцогт билэг-орших Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн оюун-эрдэнэ Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 болдхуяг хулан Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 гативдорж мандширмаа Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 бат-өлзий баасанчулуун Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 сэрдамба лхагвацэцэг Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 хуягбаатар номин Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 чулуунбаатар шинэгэрэл Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 баярсайхан уянга Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 бэхбаяр доржхандмаа Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 дуламжав бямбадорж Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 дамдиндулам чулуунцэцэг Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн ариунбат Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 энхбаяр энхмаа Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбаатар түмэнжаргал Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 даваадорж мөнхзаяа Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 даваасүрэн нямсүрэн Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 амарбат золбоо Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 баасанхүү цэвэлмаа Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 хуяг хэрлэн Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэцогт хишигжаргал Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 алтанхуяг цолмон Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 оюундалай жавзандулам Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 энхтөр номингэрэл Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 сарангэрэл баасандэлгэр Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 лхагвадорж хишигсүрэн Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн мөнхзул Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбилэг халиунаа Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 буурал мөнх-өлзий Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 одмаа гангэрэл Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 бат-эрдэнэ батцэцэг Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 батбаатар мөнх-эрдэнэ Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 ууганбаяр солонго Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 цэрэндагва дашханд Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 чулуунбат алтанзул Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 жанцансэнгэ мөнхбаяр Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 гаукар нуржайнар Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 баярсайхан уянга Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 дашдондог эрдэмбилэг Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 мандахбаяр ганэрдэнэ Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн баасансүрэн Г корпус 109 тоот
Нүд судлал 2018/09/22  10:00 ганбат гүнбилэг Г корпус 109 тоот
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 мөнхжаргал ану Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 мөнхсүлд энхзул Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 хаянхярваа билгээ Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэчимэг бямба Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 өлзийбаатар мөнхсаруул Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 олзвой батчимэг Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 баатарчулуун ариунболд Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 чирчин лхамсүрэн Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 дэмбэл мягмарсүрэн Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 санжаадорж сарантуяа Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 лхагвасүрэн отгондалай Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 өсерхан айнур Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 жамбал ням Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбат гантуул Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 мандах бүтэнбаяр Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 пүрэв жаргалсүрэн Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 баттогтох саруул Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 хаянхярваа нарантуяа Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 даулеткерей еркерим Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 ойдовсүрэн должинсүрэн Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 амарбаатар түмэннасан Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 энхбаатар уянга Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэргээн засал судлал 2018/09/22  10:00 дашдорж гэрэлцэцэг Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэтгэц судлал 2018/09/22  10:00 одонбаатар батчимэг Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэтгэц судлал 2018/09/22  10:00 баярсайхан жавзанхорол Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэтгэц судлал 2018/09/22  10:00 батсуурь энхмэнд Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэтгэц судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбаяр мөнх-эрдэнэ Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэтгэц судлал 2018/09/22  10:00 энхээ амурмөрөн Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэтгэц судлал 2018/09/22  10:00 батсайхан анхзаяа Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэтгэц судлал 2018/09/22  10:00 баярмагнай баасандорж Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэтгэц судлал 2018/09/22  10:00 ёндон шүрэнцэцэг Төв байрны уншлагын Б танхим
Сэтгэц судлал 2018/09/22  10:00 алтай батзолбоо Төв байрны уншлагын Б танхим
Хавдар судлал 2018/09/22  10:00 лхагважав ундармаа Төв байрны уншлагын Б танхим
Хавдар судлал 2018/09/22  10:00 алтанбулаг мандах-эрдэнэ Төв байрны уншлагын Б танхим
Хавдар судлал 2018/09/22  10:00 баттулга анударь Төв байрны уншлагын Б танхим
Хавдар судлал 2018/09/22  10:00 мөнхнасан ууганцэцэг Төв байрны уншлагын Б танхим
Хавдар судлал 2018/09/22  10:00 нямдорж эрдэнэбаяр Төв байрны уншлагын Б танхим
Хавдар судлал 2018/09/22  10:00 энхсайхан баасанжав Төв байрны уншлагын Б танхим
Хавдар судлал 2018/09/22  10:00 чойжилсүрэн оюунэрдэнэ Төв байрны уншлагын Б танхим
Хавдар судлал 2018/09/22  10:00 эрдэнэбаатар лхагвасүрэн Төв байрны уншлагын Б танхим
Хавдар судлал 2018/09/22  10:00 соронзонболд бат-оргил Төв байрны уншлагын Б танхим
Халдварт өвчин судлал 2018/09/22  10:00 сайнбилэг мөнгөнцэцэг Төв байрны уншлагын Б танхим
Халдварт өвчин судлал 2018/09/22  10:00 батжаргал баярмаа Төв байрны уншлагын Б танхим
Халдварт өвчин судлал 2018/09/22  10:00 мөнхбат оюундарь Төв байрны уншлагын Б танхим
Халдварт өвчин судлал 2018/09/22  10:00 ганбаатар хонгорзул Төв байрны уншлагын Б танхим
Халдварт өвчин судлал 2018/09/22  10:00 сэдбазар баярмаа Төв байрны уншлагын Б танхим
Халдварт өвчин судлал 2018/09/22  10:00 даваадорж уянга Төв байрны уншлагын Б танхим
Халдварт өвчин судлал 2018/09/22  10:00 мягмаржав сэржмядаг Төв байрны уншлагын Б танхим
Халдварт өвчин судлал 2018/09/22  10:00 ганбүрэл ганчимэг Төв байрны уншлагын Б танхим


Шүдний их эмч болон Уламжлалт анагаах ухааны их эмч: 14:00 цаг

Элсэж буй мэргэжил Шалгалт авах цаг Эцэг /эх/-ийн нэр Өөрийн нэр Шалгалт өгөх өрөө
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 батбилэг хишигбаяр А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 энхбат мягмарсүрэн А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 зоригт амармэнд А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 оросоо идэрзаяа А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 равдан энхтүвшин А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 бадарч долгорсүрэн А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 батмөнх уранцэцэг А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 дамдиндорлиг төгсжаргал А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 пүрэвжав мөнхдэлгэр А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 баатархүү энх-ундрал А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 чулуун бадамбал А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 энхбаатар мөнхтуяа А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэбаяр одмаа А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 даваадорж түвшинзаяа А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 анхбаяр дуламдорж А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 ваанчиг гэрэл А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэбаяр уянга А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 аюушжав цэдэнсодном А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 болд мөнгөнтуяа А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 мэндбаяр буянхишиг А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 лхагвасүрэн энхтунгалаг А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 батдэлгэр уянга А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 сэргэлэн батсайхан А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 сэдбазар ариунболд А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 алтанхуяг хулан А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 гантөмөр хулан А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 чулуунбаатар сарантуяа А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 цэнгэлбаяр отгонбаяр А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэбилэг болорсолонго А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 батсуурь билгүүн А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 магсарлхам бат-очир А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 хуяг-очир эрдэнэбат А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 бадамдорж оюунтуяа А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 ермек ахмарал А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэ батцэцэг А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 томорбаатар урангоо А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 зоригт очирбаяр А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 пунцаг төрхишиг А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 бауыржан гүлгайша А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 цээлэйнамсан очгэрэл А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 сайнхишиг амаржаргал А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 элбэгсайхан оюундарь А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 лхагвадорж бөртэ-үжин А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 баянжаргал уртнасан А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 оюунбаатар долгорсүрэн А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 амгаланбаатар ууганцэцэг А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 сантай бахаргүл А корпус 111 тоот
Зүү эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 бямбажав энхмаа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 батбаяр цэнд-аюуш А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 пүрвээ хүслэн А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 энхтөр мичид А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 болор тамир А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 алтанхуяг ариунжаргал А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 ганболд хулан А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 нэмэхбаатар мөнхжаргал А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхбаяр нарантуяа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 ганбат оюунтуяа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 авирмэд цэндцэсэн А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 болорчулуун намулун А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэбилэг сувдмаа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 нямбазар оюу-эрдэнэ А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 оюунбаатар болор-эрдэнэ А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 баясгалан цэрэннадмид А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 рэнцэндорж баасанжав А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 содбаяр баасансурэн А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 дорлиг болормаа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 ариунбаяр номин А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 саранхүү атарчимэг А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 цэнгэлсайхан оюударь А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 батбуриад алтанцэцэг А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 дорж болормаа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 амраа нандинцацрал А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 энхбат ууганцэцэг А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 баатарцогт энхцолмон А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 ганмолом гүррагчаа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 батхүү тэмүүлэн А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 лодой булган А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 дэмиджамц пүрэвсүрэн А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 амаржаргал золзаяа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 жигжидсүрэн дуламсүрэн А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 болормаа цацрал А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 дэмчиг лхагва-очир А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 бүүвэйбаатар пүрэвжаргал А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 хав отгонцэцэг А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 батмөнх бадамцэцэг А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 энхтагтаа алтанцацрал А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 содном-иш буянбилэг А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 батбаатар цолмон А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 шинэн батцэцэг А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 хаш-эрдэнэ загдсүрэн А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 батнасан учрал А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 нямсамбуу уянгаа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 дугармаа цэндсүрэн А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 баярмаа ариунсайхан А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 базарханд одмаа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 пүрэв хулан А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 нэгсээбаатар мишээлт А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 александр одмаа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 хүрэлбаатар болор-эрдэнэ А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхбаяр урангоо А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 гантөмөр номин А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 жаргал мөнхзул А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 пэрэнлэйжамц мөнхдарь А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэжаргал тэлмэнсайхан А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 нямдорж долгормаа А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 хосбаяр нандин А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 амарсанаа хулан А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 болд батчимэг А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 лодойхүү гэрэлцэцэг А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 амарсанаа анудар А корпус 111 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 ганзориг халиунаа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 отгонбаяр цэцэн Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 энхтайван ариун-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 авирмэд номин Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 доржготов мөнхцэцэг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 мягмаржав сүхбат Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 аръяа элбэгзаяа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 цэрэннадмид мөнгөнчимэг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 найданжав золжаргал Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэбат бямбасүрэн Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхболд билгүүнгэрэл Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 төгсжаргал хулан Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 очирпүрэв мягмардорж Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 соронзонболд оюунгэрэл Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 нямсүрэн ариунболор Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 түмэнжаргал уранзаяа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 батцэнгэл сарнай Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 пүрэвсүрэн хонгорзул Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 гандорж даариймаа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 зоригоо сувдмаа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 пүрэвлхам батцэцэг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 түвшинбаяр дөлгөөн Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 нарантуяа сувд-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 ганбаатар баясгалан Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнх-од булгантамир Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 чулуунхүү болортуяа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 дашдондов отгонцэцэг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 дашдорж нандин-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 намдагдорж баянзул Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 цогтсайхан жавхлан Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 суръяа ариунзаяа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 ижилсэг зулзаяа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 алтангинж халиун Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 пүрэвдэлгэр сэрээтэр Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 бямба энхтуяа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 дарьсүрэн болормаа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 жаргалсайхан номин Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхбат ундармаа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны гажиг засал судлал 2018/09/22  14:00 чинчулуун сарангуа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхчулуун алтанхуяг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 соёлсайхан ариунболор Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 загдсүрэн нямгэрэл Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 батсайхан оргил Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 гантөмөр дашням Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 амарзаяа ганбаатар Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 сэрдамба уранчимэг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 цог-очир халиунсүрэн Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 доржжанцан мичидмаа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 нямдаваа энхмаа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 баянмөнх онон Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнгөн тунгалаг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхбаяр баялагмаа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 дэнэбалдан болорчимэг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 энхсайхан гүнчин-иш Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 хишигдорж оюунхишиг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 пунцаг оюун-энх Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 батбаатар гантуяа Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 батцэнгэл даш-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 доржпалам баярчимэг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 батбаяр баярчимэг Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 баярсайхан түмэнжаргал Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 очирбат мөнхсүлд Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 болдбаатар энхзул Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 энхбаатар номиун Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 гантөмөр халиун Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 баянмөнх бүжин Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 энхсайхан жамсран Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 баттөмөр мөнхзул Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 пүрэвжамц мөнх-эрдэнэ Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 ганзориг солонго Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 болдбаатар ариунлхам Б корпус 139 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 дэмбэрэл лхагвасүрэн Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэ-очир очирсаран Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 пүрэвжав жавхлан Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 одсайхан анхбаяр Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 дэмбэрэл аззаяа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 баттулга базаррагчаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 содномдорж батсүрэн Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 хайдав янжиндолгор Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 цогбаатар цэлмэг Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 цэвээн энхтайван Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 нямдаваа тэмүүлэн Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 идэрхүү хосбаяр Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 улаанхүү алтаннавч Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэбаяр энхтөр Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 батэрдэнэ очирхүү Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 төмөрхүү цасан Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 жамьянсүрэн урангуа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 бат-эрдэнэ ууганжавхаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 ганзориг учрал Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхсуурь мөнхзаяа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 төмөрхүү тэмүүжин Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 базаррагчаа баярмаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 хүрэлчулуун ариунцэцэг Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 баярхүү азбилэг Б корпус 140 тоот
Нүүр амны мэс засал судлал 2018/09/22  14:00 батсайхан индраанил Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 пүрэв-очир очгэрэл Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 уламбат мөнхгэрэл Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 алимаа анандаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 баттогтох ундрам Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 намхайням бадамцоодол Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 гүнбилэг ундраа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 оюундэлгэр хишигдэлгэр Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 ганбаатар саруул Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 бадрах батцэцэг Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 бадарч оюунзул Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 цэдэн-иш оюунжаргал Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 ганболд мөнхгэрэл Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 булган дэлгэрмаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 готов нансалмаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 зэстдовжир нямдэмбэрэл Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 хүрэлбаатар хишигтөгөлдөр Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнгөнцэцэг мядагмаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 батбаяр болор-эрдэнэ Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 бүрэнжаргал пунсалмаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 бямбаа түмэн-өлзий Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 оюунболд насантөгөлдөр Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхжаргал дэлгэрбайгал Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 сэргэлэн жаргалан Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхдорж энх-амгалан Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 янсанжав нарангарав Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 гансүх билэгжаргал Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 амарсайхан тамир Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 ганбат баясгалан Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 тэмүүлэн энххүлэг Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 энхбат хишгээ Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 батаа оюунчимэг Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 жамъяндорж отгонболд Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 дамцагдорж тогоо Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэбаатар уянга Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 батчулуун маралмаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэбилэг жаргалсүрэн Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 энхбаатар анхцэцэг Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 мягмар цолмон Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 энхтүвшин ануун Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 батжаргал өнөрцэцэг Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэбаяр отгогзул Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 гансүх нарангэрэл Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 баатарчулуун ариунтөмөр Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 бээжин баярмаа Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 тэнгэр хангарьд Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэдаваа балжинням Б корпус 140 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 ахат назым Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 хүрэлсүх оюунзул Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 даваажав болдбаатар Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 талгат болат Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 ганболд ариунжаргал Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 эрдэнэцэцэг чингүүн Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 баяраа лхагвасүрэн Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 батнэрэн ганхуяг Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 гэрэлбаатар эрдэнэбат Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 дэмбэрэлдаш намуун Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 байгаль сайнбилэг Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 одбаяр билгүүнбат Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 амгаланбазар уранцэцэг Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 улаанхүү сугарцэрэн Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 мөнхбат энхжаргал Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 батмөнх өлзийбүрэн Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 хишгээ ундрах Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 төмөр алтантариа Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 даштогтох анхмаа Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 дунгар сүнжидмаа Г корпус 109 тоот
Нүүр амны согог засал судлал 2018/09/22  14:00 энхболд номин Г корпус 109 тоот
Нүүр амны эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 болдбаатар мөнхжаргал Г корпус 109 тоот
Нүүр амны эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 гантулга юмчинсүрэн Г корпус 109 тоот
Нүүр амны эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 мөнхбат батсуурь Г корпус 109 тоот
Нүүр амны эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 пүрэвдорж энхчимэг Г корпус 109 тоот
Нүүр амны эмчилгээ судлал 2018/09/22  14:00 батбаяр ганчимэг Г корпус 109 тоот
Уламжлалт анагаах ухаан судлал 2018/09/22  14:00 алтансүх нямжав Г корпус 109 тоот
Уламжлалт анагаах ухаан судлал 2018/09/22  14:00 мөнхбат батчимэг Г корпус 109 тоот
Уламжлалт анагаах ухаан судлал 2018/09/22  14:00 амарзаяа сувдаа Г корпус 109 тоот
Уламжлалт анагаах ухаан судлал 2018/09/22  14:00 нямдорж чаминчулуун Г корпус 109 тоот
Уламжлалт анагаах ухаан судлал 2018/09/22  14:00 сандагжав солонго Г корпус 109 тоот
Уламжлалт анагаах ухаан судлал 2018/09/22  14:00 сандагдаваа дэлгэрбуян Г корпус 109 тоот
Хүүхдийн нүүр ам судлал 2018/09/22  14:00 баярмагнай намуун Г корпус 109 тоот
Хүүхдийн нүүр ам судлал 2018/09/22  14:00 улам-оргих анужин Г корпус 109 тоот
Хүүхдийн нүүр ам судлал 2018/09/22  14:00 тайванжаргал халиунаа Г корпус 109 тоот
Хүүхдийн нүүр ам судлал 2018/09/22  14:00 баатаржав цэлмэг Г корпус 109 тоот
Хүүхдийн нүүр ам судлал 2018/09/22  14:00 төмөрбаатар должинсүрэн Г корпус 109 тоот
Хүүхдийн нүүр ам судлал 2018/09/22  14:00 лхагвацэрэн оюунтөгс Г корпус 109 тоот
Хүүхдийн нүүр ам судлал 2018/09/22  14:00 мягмархишиг заяажаргал Г корпус 109 тоот
Хүүхдийн нүүр ам судлал 2018/09/22  14:00 харийбадрах дашбямба Г корпус 109 тоот
Хүүхдийн нүүр ам судлал 2018/09/22  14:00 амарсанаа бөртэжин Г корпус 109 тоот

 

Share:

4 thoughts on “2018-2019 оны хичээлийн жилийн Үндсэн мэргэшлийн /резиденсийн/ сургалтын элсэлтийн шалгалтын хуваарь

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *